با طرز تهیه‌ این اسموتی‌های تا

با طرز تهیه‌ این اسموتی‌های تابستانی زبانزد خاص و عام شوید

اسموتی‌های تابستانی مصداق بارز همان یخ‌دربهشت است که در گرمای ظهر تابستان از دست‌فروش‌ها می‌خریدیم و با اولین قطعه آن که در دهان می‌گذاشتیم تا مغز استخوانمان یخ میزد. حالا همان یخ‌دربهشت با تنوع در طعم و رنگ به شکل اسموتی درآمده تا هم ردای دنیای مدرن را به تن کرده باشد و هم انتظارات انسان امروزی را برآورده کرده باشد. انصافاً که اسموتی‌ها شاهکار مدرنیته هستند و به‌راحتی این قدرت را دارند که حال شما را از صفر به صد رسانده و نیروی شما را از هیچ به پرقدرت‌ترین حالت ممکن تغییر دهند. به عبارتی اسموتی‌ها چنان در زندگی ما عجین شده‌اند که شاید تصور دنیای بعدازاین بدون آن‌ها، غیرممکن باشد.

رنگ‌به‌رنگ با اسموتی‌های تابستانی

قبول کنید که فصل تابستان طاقت‌فرساست و در دهه اخیر زمین گرم‌ترین حالت ممکن خود را طی می‌کند. تعریق و ازدست‌رفتن آب بدن به‌واسطه گرما، حس ناخوشایندی است که اگر در طولانی‌مدت تداوم پیدا کند، سبب تحلیل‌رفتن بدن ما و افت فشار و مشکلاتی می‌شود که ممکن است برای ما مسئله‌ساز باشند.  دراین‌بین خوردن آب به‌تنهایی برای ما کافی نیست. ما با تعریق کردن، املاح بدنمان را نیز از دست خواهیم داد. پس بهتر است از نوشیدنی‌هایی استفاده کنیم که ضمن تأمین آب بدن ما، املاح و نمک ازدست‌رفته را نیز جبران می‌کنند. حال اگر این نوشیدنی‌ها با انواع ویتامین‌ها و پروتئین‌ها همراه باشند، به طور حتم تبدیل به فرشته نجات ما خواهند شد. در ادامه با بهترین اسموتی‌های تابستانی برای سپری‌کردن روزهای گرم ازراه‌رسیده، در کنارتان هستیم.

اسموتی هندوانه

این اسموتی مخصوص گرمای تابستان است. درست زمانی که شما با گرما دست‌وپنجه نرم می‌کنید، اسموتی هندوانه مثل سوپرمن شما را نجات خواهد داد.

میزان انرژی 295 کالری
زمان آماده‌سازی 10 دقیقه

مواد لازم برای تهیه اسموتی هندوانه

استفاده از توت فرنگی در تهیه‌کردن این اسموتی، طعم آن را خیلی جذاب و خاص می‌کند. همچنین باتوجه‌به اینکه هندوانه طبع سردی دارد، می‌توانید از موز هم استفاده کنید تا طبع آن را گرم کند.

مواد اولیه مقدار لازم
هندوانه 3 پیمانه
موز 1 عدد
توت فرنگی 2 پیمانه
مغز گردو 1 عدد

مراحل تهیه اسموتی خنک هندوانه

اسموتی هندوانه یکی از جذاب‌ترین اسموتی‌های میوه‌ای است که نوشیدن آن در تابستان و وسط یک روز گرم تابستانی غوغا می‌کند. در ادامه مراحل تهیه این اسموتی بی‌نظیر را توضیح خواهیم داد.

مرحله اول: برای تهیه این اسموتی تابستانی بهتر است اول پوست هندوانه را جدا کرده و آن را به قطعات ریزی تبدیل کنید. سپس در یک ظرف مناسب برای حدود ۲ ساعت قبل از تهیه اسموتی، آن را درون فریزر بگذارید چرا که این اسموتی با هندوانه‌های خنک و یخ‌زده، خوشمزه‌تر است.

مرحله دوم: بعد از اینکه 2 ساعت گذشت و هندوانه یخ زد، آن را درون غذاساز بریزید. توت فرنگی‌ها را نیز به آن اضافه کرده و در ادامه موز را نیز به دو قسمت تقسیم و به آن‌ها اضافه کنید. یک مغز گردو نیز بر روی مواد گذاشته، دستگاه را روشن کنید تا تمام مواد به‌خوبی با هم ترکیب شوند. اسموتی هندوانه آماده است؛ نوش‌جان!

اسموتی طالبی

در این دنیا کسی نیست که ادعا کند از طالبی و اسموتی طالبی خوشش نمی‌آید. طالبی همان میوه تابستانی است که وقتی آن را قاچ می‌کنید عطری دلچسب خانه شما را پر می‌کند. حالا تصور کنید که قرار است این میوه را با آناناس، عسل و مخلفات دیگر ترکیب کرده و با آن یک اسموتی تابستانی جذاب آماده کنید.

میزان انرژی 294 کالری
زمان آماده‌سازی 10 دقیقه

مواد لازم برای اسموتی طالبی

در این رسپی اسموتی تابستانی از وانیل هم استفاده شده که اگر دردسترستان نبود می‌توانید از سیروپ طعم دار وانیل سن ایچ هم استفاده کنید.

مواد اولیه مقدار لازم
طالبی نصف یک طالبی
آناناس 1 پیمانه
ماست یونانی 1 پیمانه
عصاره وانیل نوک قاشق چایخوری
عسل به میزان دلخواه

مراحل تهیه اسموتی طالبی

اگر قصد آماده‌کردن این اسموتی جذاب و خوش‌رنگ با طعم طالبی و آناناس را دارید، مراحل زیر را دنبال کنید. فقط فراموش نکنید که در این اسموتی، میزان عسل به‌کاررفته کاملاً به ذائقه شما بستگی دارد.

مرحله اول: در گام اول از طرز تهیه نوشیدنی اسموتی تابستانی طالبی، اول‌ازهمه پوست طالبی را گرفته و تخمه‌های آن را نیز جدا کنید. بهتر است طالبی اندازه متوسطی داشته باشد. اگر کوچک بود یک طالبی کامل و اگر متوسط یا بزرگ‌بود، نصف طالبی برای این نوشیدنی کافی است. آناناس‌ها را نیز  به قطعات کوچک تبدیل کنید و از 2 ساعت قبل در فریزر قرار دهید تا یخ بزنند.

این اسموتی با آناناس یخ‌زده خوشمزه‌تر بوده و طعم بهتری دارد. بعد از آن در غذاساز خود آناناس‌های یخ‌زده، طالبی‌های خرد شده، ماست یونانی و عسل به میزان دلخواه را اضافه کنید. البته طعم این اسموتی بدون عسل نیز خوشمزه خواهد بود. وانیل هم برای عطر اسموتی شما مورداستفاده قرار می‌گیرد. حالا یک پالس کافی است تا در نهایت شما با یک لیوان اسموتی طالبی خنک و شیرین از خود پذیرایی کنید.

اسموتی کیوی

کیوی میوه تابستان نیست، اما جزء آن میوه‌هایی است که در هر چهارفصل می‌توانید آن را تهیه کنید. البته اگر آن را با چند میوه و ادویه ترکیب کنید، می‌توانید بهترین اسموتی دنیا را برای خود تهیه کرده و از طعم متفاوت آن لذت ببرید. ویتامین C کیوی دوبرابر پرتقال است. به همین دلیل توصیه می‌کنیم که همیشه آن را در سبد میوه خود قرار دهید.

میزان انرژی 258 کالری
زمان آماده‌سازی 20 دقیقه

مواد لازم برای اسموتی کیوی

در تهیه این اسموتی می‌توانید از پودرهای پروتئینی مخصوص خود نیز استفاده کنید. به دلیل حضور ماست در این اسموتی، پودر پروتئین در ترکیب با پروبیوتیک ماست، غوغا خواهد کرد. همچنین آناناس را نیز 2 ساعت قبل در فریزر قرار دهید تا یخ بزند.

مواد اولیه مقدار لازم
کیوی 2 عدد
آناناس نصف پیمانه
ماست یونانی 100 گرم
موز 1 عدد
اسفناج 1 پیمانه
پودر پروتئینی به میزان دلخواه

 مراحل تهیه اسموتی کیوی

این اسموتی نسبت به سایر اسموتی‌ها به زمان بیشتری نیاز خواهد داشت. برای تهیه یک اسموتی کیوی خوش‌رنگ و خوش‌طعم مراحل زیر را طی کنید:

مرحله اول: در مرحله اول، موز را به 2 یا 3 قسمت تقسیم کنید. آناناس‌های یخ‌زده را به همراه کیوی‌های پوست گرفته درون غذاساز بریزید.

مرحله دوم: حالا به ترکیب کیوی، موز و آناناس، ماست یونانی اضافه کنید و اسفناج‌ها را نیز اگر بزرگ هستند به چند قطعه کوچک‌تر برش بزنید، سپس آن‌ها را هم درون غذاساز بریزید و مواد را با هم مخلوط کرده تا اسموتی کیوی شما آماده شود.

اسموتی توت فرنگی

توت‌فرنگی همان میوه خوش‌رنگ و خوش‌عطر تابستان است که تحمل گرمای این فصل بدون حضور آن معنا ندارد. این اسموتی تابستانی را حتماً امتحان کنید.

میزان انرژی 398  کالری
زمان آماده‌سازی 15 دقیقه

مواد لازم برای اسموتی توت فرنگی

برای تهیه این اسموتی تابستانی بهتر است که توت فرنگی‌ها یخی باشند تا اسموتی شما خوش‌رنگ‌تر و خوش‌طعم‌تر باشد.

مواد اولیه مقدار لازم
توت فرنگی 2 پیمانه
موز 1 عدد
ماست یونانی 1 پیمانه
شیر نصف پیمانه
یخ به میزان دلخواه
عسل به میزان دلخواه

مراحل تهیه اسموتی توت فرنگی

این اسموتی هم خوشبو است و هم خوشمزه! آماده پخش رایحه توت فرنگی در خانه هستید؟ اگر جواب شما مثبت است که آستین‌ها را بالا بزنید و مراحل زیر را یک‌به‌یک طی کنید.

مرحله اول: برای تهیه این اسموتی کافیست که توت فرنگی‌ها را حداقل 2 ساعت قبل از تهیه‌کردن اسموتی در فریزر قرار دهید تا یخ بزنند. حالا آن‌‍‌ها را از فریزر خارج کرده و موز را نیز به دو قسمت تقسیم کنید.

مرحله دوم: در این مرحله هر دو را درون غذاساز بریزید. در ادامه ماست یونانی، شیر، عسل و یخ را نیز به این ترکیب اضافه کنید. فراموش نکنید که یخ به اسموتی توت فرنگی طعم بی‌نظیری می‌دهد و باعث می‌شود که بر روی سطح اسموتی شما کف ایجاد شود.

مرحله سوم: اضافه‌کردن شیر به اسموتی نیز کمک می‌کند تا تمام میوه‌ها به‌خوبی با هم ترکیب شوند. همچنین عسل طبع گرمی دارد و اضافه‌کردن آن به توت فرنگی هم آن را شیرین‌تر کرده و هم طبع آن را از سردی خارج می‌کند. البته اگر تمایل به تهیه اسموتی رژیمی داشتید، عسل را حذف کنید و نگران طعم اسموتی نباشید، چون در هر دو صورت این اسموتی طعم بی‌نظیری دارد.

مرحله چهارم: حالا دو پالس غذاساز خود را روشن کنید تا در نهایت یک لیوان اسموتی خنک و شیرین توت فرنگی در مقابل شما قرار گیرد.

اسموتی موز

این اسموتی هم برای تابستان دلچسب است و هم برای زمستان پر انرژی و پر طرفدار. اگر شما هم عاشق موز هستید و دوست دارید طعم این میوه را در اسموتی نیز تجربه کنید، اسموتی موز بهترین گزینه برای شماست.

میزان انرژی 204.5  کالری
زمان آماده‌سازی 10 دقیقه

مواد لازم برای اسموتی موز

برای تهیه این اسموتی تنها به 4 ماده اولیه احتیاج خواهید داشت. این اسموتی حاوی شیر و ماست است پس به‌راحتی می‌توانید پودر پروتئینی مصرفی خود را نیز با آن ترکیب کنید.

مواد اولیه مقدار لازم
موز 1 عدد
ماست یونانی 1 پیمانه
شیر نصف پیمانه
یخ به میزان دلخواه
پودر پروتئین به میزان دلخواه

مراحل تهیه اسموتی موز

سرعت تهیه این اسموتی بالاست و طعم آن عجیب و وسوسه‌انگیز است. برای تهیه این اسموتی فقط کافیست تا دو مرحله زیر را پشت سر بگذارید.

مرحله اول: برای این اسموتی نیازی به یخ‌زدن موز ندارید و فقط لازم موزها را در غذاساز ریخته و یخ‌ها را نیز بر روی آن‌ها بریزید. حالا ماست یونانی و شیر را نیز اضافه کرده و یک دقیقه تمام مواد را با هم مخلوط کنید.

مرحله دوم: این اسموتی به دلیل وجود شیر و ماست، مناسب اضافه‌کردن پودر پروتئین هم است. در نتیجه شما یک اسموتی متفاوت و البته مقوی خواهید داشت.

اسموتی انبه

اسموتی انبه را فقط و فقط با این دستور تهیه، آماده کنید. یک اسموتی خاص که در تابستان طعم بهشت دارد. انبه به‌شدت مقوی است و فواید فراوانی برای روده‌ها و معده دارد.

میزان انرژی 184 کالری
زمان آماده‌سازی 10 دقیقه

مواد لازم برای اسموتی انبه

اگر عاشق انبه هستید و می‌خواهید یک اسموتی هوس‌انگیز با طعم انبه و موز را امتحان کنید، مواد زیر را آماده کرده و برای شروع یک جادوگری خوشمزه آماده شوید.

مواد اولیه مقدار لازم
انبه 1 عدد
موز ا عدد
آب و شیر 1 پیمانه
آبلیموی تازه به میزان دلخواه
پودر پروتئین به میزان دلخواه

مراحل تهیه اسموتی انبه

این طرز تهیه به دلیل حضور انبه شدیداً خواستنی است و مطمئن هستیم که حتماً آن را تهیه کرده و نهایت لذت را خواهید برد.

مرحله اول: شما می‌توانید برای تهیه این اسموتی از انبه یخ‌زده هم استفاده کنید. اما اگر انبه شما یخ‌زده نبود هم مشکلی ندارد. در مرحله اول، ابتدا باید انبه‌ها را پوست گرفته و آن‌ها را به قطعات کوچک خرد کنید.

مرحله دوم: موز را نیز به همراه انبه در غذاساز بریزید. اسموتی انبه بهتر است که کمی خامه‌ای باشد. به همین دلیل توصیه می‌کنیم که شیر را با آب مخلوط کرده و به‌اندازه یک پیمانه به انبه و موز خود در غذاساز اضافه کنید.

مرحله سوم: چند قطعه یخ و کمی آبلیمو نیز به این ترکیب اضافه کرده و حالا غذاساز خود را روشن کنید. 2 پالس کافیست تا تمام مواد به‌خوبی با هم مخلوط شده و اسموتی انبه شما آماده شود.

اسموتی معطر هلو

هلو یکی دیگر از میوه‌های معروف و خوشنام تابستان است. این اسموتی شما را عاشق خواهد کرد و ما شک نداریم که پای ثابت یخچال شما در تابستان خواهد شد.

میزان انرژی 328 کالری
زمان آماده‌سازی 10 دقیقه

 

مواد لازم برای اسموتی هلو

مواد اولیه مقدار لازم
هلو 3 عدد
موز 1 عدد
یخ به میزان دلخواه
شیر 3 قاشق غذاخوری
عسل 2 قاشق غذاخوری
ماست یونانی 1 پیمانه
وانیل و دارچین به میزان دلخواه

طرز تهیه اسموتی هلو

برای این اسموتی نیز بهتر است که هلو یخ‌زده باشد. پس حداقل باید 2 ساعت قبل از تهیه اسموتی، هلوها را داخل فریزر قرار دهید. پس از آن که هلوها یخ زدند، می‌توانید کار خود را آغاز کنید.

مرحله اول: در مرحله اول هلوهایی که هسته‌های آن‌ها جدا شده و یخ زده‌اند را درون دستگاه غذاساز بریزید. سپس موز را به 2 قسمت تقسیم کنید و بر روی هلوها قرار دهید. موز یک بافت خامه‌ای و جذاب به اسموتی هلو شما خواهد داد.

مرحله دوم: اکنون ماست یونانی، شیر، عسل و یخ را نیز به این مخلوط اضافه کرده و سیروپ طعم‌دار وانیل و دارچین را هم اضافه کنید. حالا تقریباً ۳ دقیقه دستگاه غذاساز خود را روشن کنید تا تمام مواد به‌خوبی با هم ترکیب شوند. در انتها اسموتی معطر و خامه‌ای هلو شما آماده است.

اسموتی پرتقال

اسموتی پرتقال از نوشیدنی‌هایی است که در تمام فصل‌ها می‌توانید آن را تهیه کنید. چون پرتقال محدود به فصل خاصی نیست و همیشه در دسترس است. البته اگر در پاییز و زمستان به پرتقال احتیاج داریم تا از سرماخوردگی ما جلوگیری کند، در بهار و تابستان هم به پرتقال احتیاج داریم تا ویتامین C پوست ما را تأمین کرده و یک‌لایه محافظ بر روی پوست ما در مقابل آفتاب ایجاد کند. این اسموتی سرشار از مواد معدنی، پروتئین‌ها و ویتامین‌ها است.

میزان انرژی 229 کالری
زمان آماده‌سازی 15 دقیقه

مواد لازم برای اسموتی پرتقال

با پرتقال مواد اولیه خاصی را می‌توانید ترکیب کرده و طعم‌های جذابی خلق کنید؛ در این جدول مواد لازم برای داشتن یک اسموتی پرتقالی خوشمزه را آورده‌ایم.

مواد اولیه مقدار لازم
پرتقال 1 عدد
پوست پرتقال 1 عدد
یخ به میزان دلخواه
موز نصف 1 موز
عسل 2 قاشق غذاخوری
ماست یونانی نصف پیمانه

طرز تهیه اسموتی پرتقال

اسموتی پرتقال از همان ابتدا به‌شدت عطر ویتامین C دارد و برای شما مفید است پس حتماً این اسموتی را امتحان کنید. با طی‌کردن چند مرحله ساده شما یک لیوان اسموتی پرتقالی خوش‌رنگ را در دست خواهید داشت.

مرحله اول: ابتدا پرتقال را پوست گرفته و سپس پوست پرتقال را نیز به همراه پرتقال درون غذاساز بریزید. فراموش نکنید که بدون پوست پرتقال، اسموتی شما طعم جذابی نخواهد داشت.

مرحله دوم: حالا ماست یونانی، نصف موز، یخ و عسل را نیز به این ترکیب اضافه کنید. البته می‌توانید باهدف تهیه اسموتی رژیمی، عسل را حذف کنید. حالا 1 دقیقه زمان کافیست تا تمام مواد در غذاساز شما به‌خوبی با هم ترکیب شده و در نهایت شما یک اسموتی جذاب پرتقالی داشته باشید.

اسموتی گیلاس

گیلاس در میان میوه‌های تابستان، نوبر و سوگلی به‌حساب می‌آید. این میوه طعم بی‌نظیری دارد؛ اما باید بدانید که طبع آن به‌شدت سرد است و نباید از مصرف آن زیاده‌روی کرد. اسموتی تابستانه گیلاس به‌عنوان یک رسپی اسموتی تابستانی، شدیداً خوش‌رنگ و خوشمزه است که ما آن را برای شما در نظر گرفته‌ایم.

میزان انرژی 348 کالری
زمان آماده‌سازی 15 دقیقه

مواد لازم برای اسموتی گیلاس

گیلاس در این اسموتی با موادی مانند ماست و موز ترکیب می‌شود. ضمن اینکه عسل می‌تواند شیرینی اسموتی شما را بیشتر کند.

مواد اولیه مقدار لازم
گیلاس 1 پیمانه
آب و شیر 1 پیمانه
یخ به میزان دلخواه
موز 1 عدد
عسل 2 قاشق غذاخوری
ماست یونانی نصف پیمانه

مراحل تهیه اسموتی گیلاس

اسموتی گیلاس واقعاً تابستانی است. این اسموتی بعد از یک روز گرم کاری در ظهر تابستان، شما را از خستگی و گرما نجات خواهد داد. اگر دوست داشتید، می‌توانید گیلاس‌ها را 2 ساعت قبل از تهیه در فریز قرار دهید تا یخ بزند و حسابی جگر شما را خنک کند.

مرحله اول: برای تهیه‌کردن این نوشیدنی اسموتی تابستانی، اول‌ازهمه هسته گیلاس‌ها را بگیرید. سپس اگر آن‌ها را در فریزر قرار داده‌اید تا یخ بزنند، بعد از 2 ساعت از فریزر خارج کرده و در غذاساز بریزید.

مرحله دوم: موز را نیز به 2 قسمت تقسیم کنید، سپس آن را هم بر روی گیلاس‌ها قرار دهید. همچنین ماست یونانی، آب و شیر، عسل و یخ‌ها را هم به این ترکیب اضافه کنید.

مرحله سوم: دستگاه غذاساز خود را 2 دقیقه روشن کنید تا در نهایت یک اسموتی خوشمزه با طعم گیلاس داشته باشید. دقت کنید که میزان غلظت اسموتی را به‌راحتی می‌توانید با کم یا زیاد کردن ترکیب آب و شیر، تنظیم کنید.

اسموتی سیب

تفاوتی نمی‌کند که شما سیب سبز، زرد یا سرخ را برای تهیه‌کردن اسموتی خود انتخاب می‌کنید. مهم این است که شما قرار است یک اسموتی صددرصد طبیعی و سالم را آماده کنید. نکته جذابی که در مورد اسموتی سیب باید بدانید، این است که سریع‌تر از هر اسموتی دیگری آماده می‌شود.

میزان انرژی 448 کالری
زمان آماده‌سازی 5 دقیقه

مواد لازم برای اسموتی سیب

اسموتی سیب هیچ محدودیتی ندارد و در تمامی فصل‌ها می‌توان آن را تهیه کرد. یک اسموتی سریع و خوشمزه و ساده که مطمئن هستیم هر زمان اراده کنید می‌توانید آن را تهیه و نوش‌جان کنید. حتی بیشتر ما همین حالا در یخچال خانه خود چند عدد سیب داریم که بی‌صبرانه منتظر هستند تا تبدیل به یک اسموتی تابستانی بی‌نظیر شوند.

مواد اولیه مقدار لازم
سیب 1 پیمانه
شیر 2 پیمانه
یخ به میزان دلخواه
موز 1 عدد
وانیل و دارچین به میزان دلخواه
ماست یونانی نصف پیمانه

مراحل تهیه اسموتی سیب

اگر از عاشقان سیب هستید و می‌خواهید پودر پروتئینی خود را با این اسموتی میل کنید، خبر خوبی برای شما داریم؛ آن هم اینکه اسموتی سیب هم یک اسموتی مناسب برای ترکیب‌کردن پودرهای پروتئینی است. ترکیب سیب با شیر و ماست یعنی ترکیب پروبیوتیک‌ها با پروتئین‌ها که بدن ما به‌شدت به آن‌ها احتیاج دارد.

مرحله اول: همانطور که در ابتدای معرفی این اسموتی نیز به آن اشاره شد، در طرز تهیه اسموتی تابستانی سیب، شما محدودیتی برای انتخاب سیب‌ها ندارید. تفاوتی نمی‌کند که چه نوع سیبی را انتخاب کرده یا در منزل دارید. البته هرچه سیب شما شیرین‌تر باشد، اسموتی شما نیز خوشمزه‌تر خواهد شد. اول‌ازهمه سیب را پوست گرفته و قسمت میانی آن را خالی کنید.

مرحله دوم: حالا موز را به دو قسمت تقسیم کنید، سپس قطعات سیب و موز را درون غذاساز بریزید. ماست را به این ترکیب اضافه کرده شیر، یخ، وانیل و دارچین را نیز بر روی بقیه مواد در غذاساز بریزید. همچنین می‌توانید از سیروپ طعم دار دارچین و وانیل سن ایچ استفاده کنید.

مرحله سوم: حالا پودر پروتئینی موردعلاقه خود را نیز به این ترکیب اضافه کنید. در نهایت غذاساز را روشن کنید و ۲ دقیقه اجازه دهید که تمام مواد با هم ترکیب شوند. این اسموتی به‌شدت خوشمزه و معطر است و شما را به یاد شیرینی پای سیب خواهد انداخت.

با اسموتی‌های تابستانی روزهای خود را شیرین کنید

توصیه می‌کنیم که حتماً این لیست را در گوشی خود ذخیره کنید تا در صورت نیاز به‌راحتی به آن دسترسی داشته باشید. این اسموتی‌ها از تمام میوه‌های متنوع و جذاب تابستان تهیه شده‌اند و هیچ محدودیتی در تهیه‌کردن آن‌ها وجود ندارد. اسموتی‌های خاص تابستانی، پیشنهادات ویژه ما برای این فصل هستند.

در نهایت برای شما یک خبر خوب داریم و آن هم اینکه اگر بیرون از منزل بودید یا حوصله رفتن به آشپزخانه و درست‌کردن اسموتی را نداشتید، سن ایچ اسموتی‌های خوشمزه‌ای را در طعم‌های متفاوت تولید و به بازار عرضه می‌کند که می‌توانید به از فروشگاه‌های سرتاسر کشور خریداری کرده و نوش‌جان کنید.