سن‌ایچ میکسولوژی؛
موکتل‌ها برای تمام فصول

سن‌ایچ میکسولوژی هنر ترکیب طعم‌هاست. با دراختیارداشتن خانواده‌‌ای بزرگ و متنوع از نوشیدنی‌ها، سن‌ایچ این فرصت ناب را در اختیار شما قرار می‌دهد، تا مهمانانتان را در خانه، کافه‌ها و رستوران‌ها به دنیای هنرمندانه و هیجان‌انگیز موکتل‌ها دعوت کنید.
در این مجموعه، 35 موکتل کاربردی از ترکیب این محصولات را معرفی کرده‌ایم. با نوشیدن موکتل‌های سن‌ایچ میکسولوژی، با طعم‌های جدید و حس تازگی آشنا می‌شوید. فقط کافی است دست‌به‌کارشوید، مواد اولیه را تهیه کنید و با ابزار میکسولوژی یا حتی ساده‌ترین وسیله‌ها در آشپزخانۀ خود، موکتل خوشمزه‌ای درست کنید و اطرافیانتان را شگفت‌زده نمایید.
روزها و فصل‌ها در گذرند و هر روز و هر فصل نوشیدنی مخصوص خود را می‌طلبد. در این مجموعه سعی کرده‌ایم متناسب با هر فصل، موکتل خاصی ارائه کنیم. امسال، نوروز و شب یلدای شادتری را با موکتل‌های سن‌ایچ میکسولوژی تجربه خواهید کرد.


وسایل موردنیاز


برای اغلب ما، موکتل‌ها زینت‌دهنده و روح‌بخش مهمانی‌هاست. اگر شما هم می‌خواهید مهمانی‌تان را با سِرو موکتل‌ها به‌یادماندنی‌تر کنید، احتمالاً همۀ وسایلی که احتیاج دارید، در آشپزخانه‌تان پیدا خواهید کرد.
البته بهتر است علاقه‌مندان چند ابزار جانبی را برای درست‌کردن موکتل‌ها تهیه کنند تا حین انجام کار، لذت بیشتری ببرند و شهرت و محبوبیتشان در مقام میزبان بیشتر شود. سعی کنید همیشه ابزارآلات باکیفیت با ظاهر و کارایی مناسب بخرید تا در کمترین زمان، بهترین نوشیدنی را برای مهمانانتان تهیه کنید.

چاقوی تیز
پوست‌کن
مودلر

برای خرد و له کردن مواد اولیه موکتل‌ها در لیوان استفاده می‌شود.

قاشق بار
دربازکن
آبمیوه‌گیر دستی
مخلوط کن

به وسیله شیکر می‌توانید به خوبی مواد اولیه را مخلوط کنید. شیکر انواع بسیار متنوعی دارد. در صورتی که شیکر مناسب پیدا نکردید می‌توانید از یک شیشه مربای ساده نیز استفاده کنید.

سطل یخ
پارچ
پیمانۀ مخصوص

به کمک این پیمانه دو طرفه می‌توان اندازه‌های مختلف آبمیوه و شربت را اندازه گرفت و داخل لیوان یا شیکر ریخت.

صافی مخصوص

صافی برای این است که بعد از شِيک کردن بتوانیم یخ و میوه‌ها را از موکتل بدست آمده جدا کنیم.