سن‌ایچ

سن‌ایچ یک اسم نیست!

سن‌ایچ سال‌های سال خاطره است، خاطراتی که در دفتر زندگی‌مان ورق‌های زیادی را تشکیل داده‌اند، از مهمانی‌های شلوغ تا قدم‌های تک‌ نفره زیر باران، هر جا را نگاه کنی یک ردی از سن‌ایچ می‌بینی ... ولی این شما نبودید که توی آن لحظات به ما نیاز داشتید ... این ما بودیم که نیاز داشتیم همیشه و همه‌جا پیش شما باشیم ... برای شما نمی‌دانم از کجا شروع شد؛ ولی برای ما همه چیز از یک پرتقال شروع شد!

پرتقالی که با اسم سن‌ایچ سر سفره‌های شما آمد تا رنگ جدیدی شود در دریای رنگی زندگی‌تان... ولی داستان همین‌جا تمام نشد و آن پرتقال شد یک خانواده بزرگ که رنگش در همه جای زندگی همه‌ ما هست.

SunichHomeSlider548
SunichHomeSlider896
SunichHomeSlider507
SunichHomeSlider136

داستان ما

گاهی برخی طعم‌ها و برندها تبدیل به بخشی از حافظه تاریخی نسل‌ها می‌شوند. سن‌ایچ با قدمتی چندین‌ ساله افتخار دارد که در طول سال‌ها در کنار نسل‌های متفاوت بوده و طعمی است که در ذهن این نسل‌ها ماندگار شده است. داستان شکل‌گیری سن‌ایچ از سال 1356 آغاز شد. در این سال اولین کارخانه سن‌ایچ در شهر صنعتی کاوه واقع در شهرستان ساوه به همت حاج حسین عالیزاد تأسیس شد. به‌تدریج و با گسترده شدن محصولات و فعالیت‌های گروه عالیفرد دومین کارخانه سن‌ایچ در شهر فیروزکوه نیز راه‌اندازی گردید.سن‌ایچ در جهت ارتقای کیفیت محصولات خود، از جدیدترین فناوری‌ها و پیشرفته‌ترین دستگاه‌ها در راه‌اندازی این کارخانه بهره برده است. در طول این سفر طولانی و پر از تجربه، سن‌ایچ نقاط عطف فراوانی داشته و امروزه محصولات سن‌ایچ به پنچ قاره جهان صادر می‌شود.